top of page
main (1).png

Військова форма для захисниць 

Військова форма для захисниць 

Про проєкт:

За різними даними у Силах Оборони України понад 60 тисяч жінок, близько 
10 тисяч з них знаходяться на передовій.

Жіноча військова форма та зручне тактичне взуття по розміру — одна з головних потреб захисниць на передовій, а із наближенням холодів питання зручного і теплого одягу набуває особливої актуальності.

На що ми збираємо: 

Збираємо на 50 комплектів жіночої військової форми для захисниць на передовій. На сьогоднішній день жінки отримують чоловічу форму і це не зручно. Адже, фізіологія жінок і чоловіків відрізняється. Форма є базовою потребою військовослужбовиць, вона має захищати від холоду, вітру, води, при цьому не бути об'ємною та не сковувати рухи. Виконуючи бойове завдання, захисниці не мають думати, що їм щось тисне чи заважає в одязі, адже це відволікає від основної задачі.

Результати проєкту:  

Нами вже було зібрано 600 000 грн, які ми передали ГО Землячки, на придбання жіночої військової форми та жіночого тактичного взуття. 
 

Серед них:

комплектів
форми

пар взуття

Ми обрали ГО «Землячки» як партнера не випадково. 
Це — організація, яка забезпечує захисниць військовою формою та взуттям з урахуванням особливостей жіночої фізіології, амуніцією, гуманітарними наборами, а також піклується про видимість жінок на фронті.

Головна партнерська фабрика, що відшиває жіночу форму, знаходиться в Харківській області, що допомагає залишати донати українців - в Україні. Окрім того, на фабриці працюють жінки - вимушені переселенки з харківській міст та сіл, які через агресію росії втратили домівки. Кожен комплект форми - це підтримка від жінок з тилу - до жінок на фронті.

Mobile section.png

Donate
to support Ukrainians

Contact

us

Lviv, Panasa Myrnoho 24

If you have questions, please contact us at 

Contacts

Regulations

section.png

Donate
to support Ukrainians

Section CTA.png

Donate
to support Ukrainians

bottom of page